O nás

Snahou celého kuchařského týmu společnosti UpGROUP je nabízet čerstvé pokrmy chlubící se vyšší gastronomickou třídou  a rozumnou cenou. Čerstvost a důraz na pečlivý výběr surovin jsou naším hlavním heslem, které se snažíme ctít ve všech podnicích skupiny UpGROUP.

V každém podniku se snažíme oslovit určitou cílovou skupinu, a proto mají naše podniky velmi širokou návštěvnickou základnu. S přibývajícími podniky komplexnost nabízených služeb stále narůstá. V roce 2015 do portfolia skupiny UpGROUP přibyla výjimečná restaurace a rekreační centrum Up OBORA HURT v Lanškrouně, luxusní restaurace UpRADNICE v centru Trutnova, bowling, zábavní centrum a restaurace UpOLYMP a také UpKOUPALIŠTĚ Trutnov. V každém podniku nabídneme jiný směr kuchyně – od fast foodového koupaliště po vysokou gastronomii v UpRADNICI.

Na přání nejen firemních zákazníků zajistíme občerstvení formou CATERINGU na jakoukoli akci.

Pokud máte zájem o občerstvení na Vaší akci, školení, firemní návštěvě apod., neváhejte kontaktovat naší obchodní zástupkyni paní Jitku Kadlecovou na tel. čísle: 737 279 798 , nebo mailem na jitka.kadlecova@upgroup.cz .

'+
1
'+
2 - 3
4 - 5
6 - 7
8 - 9
10 - 11
12 - 13
13 - 14
[x]